Ukash

Ukash

UKASH

Ukash, resmi olarak www.ukashalis.com adresi üzerinden satılan yurtdışı ödemelerinizi güvenli yapmanızı sağlayan yaklaşık 300.000 yurtdışı firmaya ödeme gerçekleştirebileceğiniz ukash kart, alma işlemidir.

Ukash

Ukash

Ukash kart, güvenilir ve kolayca ödeme yapmanızı sağlar, ukash alış yapıyorsanız mutlaka güncel ve uygun fiyatlardan UKASH, satın almak isteyeceksiniz işte burada devreye http://www.ukashalis.com adresi girmektedir.

Aşağıda vereceğimiz haritadan http://www.ukashalis.com adresini inceleyebilirsiniz;

Ukash

Herkes internet ortamında belli başlı sitelere girmeyi her gün tekrarlamaktadırlar. Bu sitelerin de en başında alışveriş siteleri gelmektedir. İnternet üzerinde bulunan alışveriş sitelerinden istediğiniz ürünleri daha ucuza ve daha çok çeşidini bulabileceğinizden dolayı alışverişinizi internetten yapmak sizin için oldukça avantajlı olacaktır. İnternet üzerinde alışveriş yapmak için birçok site sizden kredi kartı numaranızı ve çeşitli kişisel bilgilerinizi istemektedir. Bundan dolayı da herkes internetten alışveriş yapmakta oldukça zorlanırlar. Ya da kredi kartı olmayanların da internetten alışveriş yapmaları olanaksızdır. Bundan dolayı artık kredi kartı almanıza ve kişisel bilgilerinizi bu sitelere vermenize gerek kalmayacak. İngiltere kökenli olan ukash kart sayesinde siz de kolay bir şekilde internetten alışveriş yapacaksınız. Bu alışveriş sırasında hiçbir kişisel bilginizi vermeyeceğinizden dolayı da oldukça güvenli olduğunu göreceksiniz. İnternetten alışveriş yaptığınız zaman artık kredi kartınız olması gibi bir zorunluluğunuz olmayacak. Çünkü ukash kartsayesinde bu karta kontör yükler gibi para yükleyeceksiniz ve daha sonra o para içinde bittiğinde o kartın hiçbir anlamı kalmayacak bundan dolayı da oldukça güvenlidir. Yani sizin herhangi bir kişisel bilginizi o kartı alırken ya da kullanırken vermek zorunda kalmayacaksınız. Ukashsayesinde istediğiniz internet sitesinden kolay bir şekilde alışveriş yapabileceksiniz. Sadece ödeme şeklini ukash olarak seçmeniz ve daha sonra da kartın arkasında bulunan 19 haneli dijital numaraları sisteme girerek ödeme işleminizi tamamlamalısınız. Ukash satış için size en güzel yardımı sağlayacak ve avantajlardan da yararlanmanızı sağlayacak olanhttp://www.ukashalis.com/ sitesi ile siz de hemen bir ukash kart sahibi olabileceksiniz. Böylece internetten alışveriş yapmanın kolaylığını yaşayacak ve istediğiniz ürünleri daha uygun fiyatlara alabilmenin memnuniyetini yaşayacaksınız.

 

Ukash Kart İle Para Çekme

İnternetten online alışverişin yepyeni tekniklerinden biri olan ukash kart sistemi, yenilikte ve gelişimde sınır tanımıyor. Ukash kart ile online alışveriş yapmak zaten son derece avantajlı bir şey fakat alışverişin yanı sıra ukash bozdurma yani  para çekme vb. gibi yenilikler de, her geçen gün sayısı artmakta olan kullanıcılarına ekstra avantajlar sağlamaktadır.
Ukash kart sistemi İngiltere merkezli bir sistemdir. Türkiye’de de bayilikleri mevcuttur ve her türlü alım, satım, ukash bozdurma vb. gibi işlemler bu siteler tarafından güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Bu kartlar farklı bakiyeler içermekte ve kullanıcılarına bütçelerine göre farklı alternatifler sunmaktadır. İstediğiniz miktardaki bir ya da birden fazla satın alabilir, size verilecek 19 haneden oluşan kodu kullanarak, 15.000’ i aşkın istediğiniz herhangi bir alışveriş noktasından, online alışverişlerinizi huzur ve güven içinde gerçekleştirebilirsiniz.

 


Ukash Kullanamayanlar

Evet, isteyen ukash kullanıcıları, kartlarını bozdurarak anında paraya çevirebilme olanağına da sahiptirler. Bazı sitelerden ukash ile para çekmek istendiğinde, 24 ile 48 saat içerisinde hesaba bazı prosedürlerden sonra para yatırılabilmektedir. Ancak www.ukashalis.com sitesinde ise işi oldukça geliştirmiş, bu süreyi 5 ya da 10 dakika gibi bir süreye indirgeyebilmiştir.
Ukash yöntemi ile para çekme işlemi Türkiye’de de gerçekleştirilebilmektedir. Alabileceğiniz 19 haneden oluşan ukash şifresini başka sitelere yatırabilir ve paraya çevirebilirsiniz. Herhangi bir ukash kart sitesinden mastercart alarak ATM’lerden de para çekmeniz mümkün olabilir ise de bu yöntem şu an için yalnızca Avrupa Birliği üyesi olan ukash kart kullanıcıları için geçerlidir.
Ukash kart ile para çekmek de tıpkı kartı satın almak gibi dikkat isteyen bir konudur. Güvenilir, isim yapmış, sektörde belli bir yere sahip ukash kart satışı yapan ukash alış sitesinde işlem yapılması çok önemlidir. 

http://www.ukashalis.com
 

24 Ağustos 2012 Cuma

Ukash

Ukash, üretim alanın da İngiltere kökenli bir firmaya aittir. 19 haneli pin kodundan oluşmaktadır ve tek kullanımlıktır. İnternette güvenli alış veriş yapmanıza olanak sağlamakta aynı zamanda dolandırılma ihtimalinizi %0 indirmektedir. Ukashın kolay alınabilmesi (her hangi bir resmi v.b evrak istememektedir) bu kartın satışını son derece olumlu etkilemesine olanak sağlamıştır. Ukash kart satın almak isteyen müşterilerden, aranan özellik 18 yaşını doldurmuş olmalarıdır. Hızlı ve kolay alınabilen kart, dünya çapında ve Türkiye de hızla yayılmaktadır. www.onlineukash.com.tr sitemiz, canlı destek ekibimizin kalitesi ve yasal gerçek ukash satışı yapmakta ve bu sektörde kendini kanıtlamış bir firmadır.

Ucuz Ukash Satın Alın

Ucuz ukash satın almak için, aşağıda belirttiğimiz adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

  • Canlı destek ekibimize ulaşıp müşteri kaydı yaptırın.
  • Mail ve Gsm bilgilerinizi, canlı destek ekibimize bilgidirin.
  • Ukash fiyatları, ucuzladığında mail ve gsm numaranıza ucuz ukash fiyatlarını gönderelim

Yukarıdaki adımlarları izlediğiniz taktirde. Ukash fiyatlarından her zaman haberdar olabilir, ucuz ukash satın alabilirsiniz.
Firmamız bir çok ukash satışı yapan firmaya göre fiyatlarımız oldukça uygundur, yapılan kampanyalar ve müşteriye özgü fiyat indirimleri sizlere extra indirim sağlayacaktır.

Ukash Alırken Dikkat

Ukash alırken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar mutlaka vardır. Bazı firmalar sahte siteler kurup, dolandırıcılık ve sahtekarlık yapmaktadır. Bunu önlemek için ukash aldığınız firmanın, bazı bilgilerine ihtiyacınız olacaktır. Örneğin sabit bir telefon numarası varmı, kurulu resmi bir firma sahibimi v.b özellikleri aramanız sizin için faydalı olacaktır. www.onlineukash.com.tr firması bu konuda son derece güvenilir ve yasal ukash satış sitesidir.

Hızlı İletişim

Canlı Destek

Ukash Fiyatları

10 Ukash 28 TL
15 Ukash 40 TL
20 Ukash 55 TL
25 Ukash 65 TL
30 Ukash 80 TL
40 Ukash 105 TL
50 Ukash 128 TL
100 Ukash 250 TL
150 Ukash 375 TL
200 Ukash 495 TL
250 Ukash 620 TL

Popüler Yazılar

  • Ukash, üretim alanın da İngiltere kökenli bir firmaya aittir. 19 haneli pin kodundan oluşmaktadır ve tek kullanımlıktır. İnternette güve…
  • İnternetten online alışverişin yepyeni tekniklerinden biri olan ukash kart sistemi, yenilikte ve gelişimde sınır tanımıyor. Ukash kart …
  • Herkes internet ortamında belli başlı sitelere girmeyi her gün tekrarlamaktadırlar. Bu sitelerin de en başında alışveriş siteleri gelmektedir…
Sayfalarımız.
Paylaş

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir