Ukash Kart Satış

Ukash Kart Satış

Ukash Kart Satış, Sitelerinin arasın da en iyisi olan Ukash, ukash kart, ukash satış konuların da hizmet veren web sitemiz Ukash kart satış hizmetinizdedir.

Ukash Kart Sistemleri, günümüz teknolojisinin hızla gelişmesi ile birlikte insanların internet üzerinde yaptıkları işlemlerde ödeme sırasında en çok kullandıkları kart olarak bilinmektedir.

Ukash kartları ukash simgesi veya logo bulunana bahis siteleri veya oyunlar skype gibi sitelerde rahatlıkla kullanabilir ve ukash kartını bizden temin edebilirsiniz.

UKASH kart alırken hiç bir şekilde kredi kartı kullanmanız gerekmemektedir. UKASH kart almak için en üstte bulunan canlı msn destek ya da telefondan sipariş verebilirsiniz.

Ukash Fiyatları

Ukash fiyatları

Ukash Kart Nerden Alınır ?

Her sektörde olduğu gibi ukash sektöründe de satış işiyle mükellef çeşitli firmalar mevcuttur. Bu firmalar, talep edilen ukash kartları en kısa sürede sizlere ulaştırmayı amaçlamaktadırlar. İnternet üzerinden ziyaret edeceğiniz bir web sitesinden ukash kart satın alma şartlarını inceledikten sonra, basit alışveriş yöntemiyle hemen kartınızı edinebilirsiniz. İhtiyacınıza göre ukash kartları ve bu kartların satış ücretlerini web sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

UKASH KART SATIŞ – http://www.ukashkartsatis.com

 

Ukash Nedir ?

Ukash kart internet üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılan ön ödemeli bir karttır. Önceden belli bir meblağ ile alınan ukash alışverişlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz tarzdadır. Dünya üzerinde binlerce alışveriş sitesinde ukash kart ile ödeme seçeneği bulunmaktadır. Ülkemizde ukash kartlarının kullanımı yasal değildir. Fakat yapılan görüşmeler ve planlamalar çerçevesinde ukash kartların ülkemizde kullanımları yakın zamanlar da mümkün olabilecek gibi durmaktadır. Zaten günümüzde her türlü işlem internet üzerinden halledilebilirken ödeme seçeneklerinin artmamasını beklemek yanlış olacaktır. En bilindik ödeme işlemi olarak kredi kartları bilinmektedir. Fakat gelişen teknoloji ve internet sayesinde günümüzde birçok ödeme şekli ortaya çıkmıştır. En güvenilir ödeme şekli ukash kartlarıdır. Çünkü ukash kart numaranızı kaybeder veya başkası tarafından öğrenilmediği sürece sizin ukash kartınızı kimse kullanamayacaktır. Ukash kartın başka ne gibi güvenlik önlemleri vardır diye soracak olursanız ödeme sırasında hiçbir kişisel bilgi sizden talep edilmemektedir. Sadece ödemeler kısmından ukash kartı seçiyor ve 19 haneden oluşan dijital numaranızı yazıyorsunuz. Böylece tek kullanımlık ukash kartınızın kaybolması, başkasının eline geçmesi gibi durumlar ortadan kalkmaktadır.

Ukash Kartları Nereden Temin Edebilirsiniz ?

Ukash kartları ukash satan aracı şirketlerden alabilirsiniz. Ülkemizde de ukash kart satan birçok firma vardır. Fakat bu aracılar ukash kartları İngiltere’den temin etmektedirler. Çünkü ukash kartların çıkış yeni İngiltere tabanlı bir firmadır. Bu aracılar İngiltereden temin ettikleri ukash kartları ülkemizde ukash kartların fiyatlarına komisyon ekleyerek satmaktadırlar. Bir nevi bunu hizmet bedeli olarak algılayabiliriz. Örneğin 30 euroluk bir ukash kart alacaksanız ukash kart pazarlayan firmaya 33 euro yatırmaktasınızdır. Aradaki 3 euroluk fark aracı firmanın komisyonunu teşkil etmektedir. Yurt dışındaki kişiler ise yine İngiltere dışı ülkelerde ukash kart almak isterlerse aracı kişiler tarafından ukash kartlarını alabilirler. İngiltere’de yaşayan kişiler ise ukash kart almak istedikleri zaman ukash kartlara komisyon ödemeden sahip olabilmektedirler. Bunun sebebi ise yukarıda belirttiğim gibi ukash kartın çıkış yerinin İngiltere olmasıdır. Buradaki kişiler 30 euroluk bir ukash kart alacakları zaman yine 30 euro vermektedirler.

Ukash
Hızlı İletişim
Gsm: 0532 683 48 48 – 0532 577 17 27 E-mail:guvenlikartsatis@hotmail.comCopyright 2012 Ukash | Ukash | Ukash | Ukash Kart

 

Paylaş

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir