iso 9001 belgesi nasıl alınır fiyatı ne işe yarar

iso 9001 belgesi nasıl alınır fiyatı ne işe yarar

İSO 9001 BELGESİ NASIL ALINIR FİYATLARI

Her kuruluş , pazar payını artırarak maliyetleri aşağı düşürmek ister, daha etkin risk yönetimi ve müşteri memnuniyetini artırmak anlamına gelir bu bir başka deyişle Bir kalite yönetim sistemi, seçtiğiniz her alanda performansı izlemek ve geliştirmek için gereken hizmeti verir.

 ISO 9001 farkla şu anda dünya çapında 178 ülkede 1.064.000 kuruluşlar tarafından kullanılan dünyanın en köklü kalite çerçevesidir ve kalite yönetim sistemleri için değil, yalnızca standart ayarlar, ancak genel olarak yönetim sistemleridir.

 

Bu kuruluşların her türlü gelişmiş müşteri memnuniyeti, çalışan motivasyonu ve sürekli gelişim yoluyla başarılı olmasına yardımcı olur.

 Bu sizin müşterilerine ürün / hizmet sunmak için, süreçlerinizi anlamanıza olanak vererek, kuruluşunuzun en iyi olmasına yardım edebilir. Standartlar ISO 9001 serisi oluşur:

  • ISO 9000 – Temel ve Kelime: Bu yönetim sistemlerinin ardındaki kavramlar kullanıcıya tanıtır ve kullanılan terminoloji belirtir.
  • . ISO 9001 – Gereklilikler: bu standart ve sertifikasyon kazanmak doğrultusunda faaliyet istiyorsanız karşılamanız gereken ölçütleri ortaya koyar.
  •  ISO 9001  bu sadece müşterilerin, tüm tarafların ihtiyaçlarını göz önüne alarak geliştirilmiş performans yönelik organizasyonlar yönlendirmek için bir çerçeve olarak üst yönetim tarafından kullanılan olmamak tasarlanmıştır.
Paylaş

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir